Компанія «Укртелеком» відновила надання послуг міжміського та міжнародного зв'язку в 16 містах Луганської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

«Зусиллями технічних фахівців «Укртелекому» та міської влади Алчевська сьогодні близько 13.00 на обладнання оператора було подано електроживлення від зовнішніх електромереж, і компанія відновила надання послуг міжміського та міжнародного зв'язку в містах Луганської області: Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новоайдар, Сватове, Кремінна, Троїцьке, Новопсков, Старобільськ, Марківка, Лисичанськ, Стаханів, Кіровськ, Слов'яносербськ, Білокуракине, Біловодськ та Мілове», - відзначають в «Укртелекомі».

У компанії також повідомляють, що протягом останньої доби спостерігаються постійні перебої в енергозабезпеченні Алчевська, в результаті чого є труднощі з наданням послуг міжміського зв'язку на значній території Луганської області.

Під час пікових навантажень «Укртелеком» відновлює систему зв'язку завдяки власним переносним генераторам, однак, за словами прес-служби, постійна робота в такому режимі неможлива.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом