За втручання прокуратури сім'ям загиблих під час антитерористичної операції на сході України військовослужбовців виплачено понад трьох мільйонів гривень одноразової грошової допомоги.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Так, військова прокуратура Чернівецького гарнізону під час перевірки в обласному військовому комісаріаті виявила численні факти порушень вимог законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.

«Шістьом сім'ям військовослужбовців, загиблих під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, не виплатили одноразову грошову допомогу», - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з виявленими порушеннями прав громадян прокуратурою в серпні здійснено прокурорське реагування: до суду направлено шість адміністративних позовів про визнання протиправною бездіяльності Чернівецького обласного військового комісаріату та стягнення на користь членів сімей загиблих мобілізованих військовослужбовців одноразової грошової допомоги в розмірі 3,654 млн грн.

В ході судового розгляду обласним військовим комісаріатом добровільно виплачена на користь членів зазначених сімей одноразова грошова допомога - 609 тис. грн кожній.

За результатами судового розгляду провадження по справах закрито у зв'язку з добровільним відшкодуванням коштів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом