Швейцарія, яка головує в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), 28 серпня скликає екстрене засідання постійної ради ОБСЄ щодо ситуації в Україні.

Як зазначив представник швейцарської делегації, воно відбудеться у віденській штаб-квартирі Організації об 11:00 за місцевим часом (12.00 за Києвом).

У той же час прес-секретар швейцарського головування Роланд Блесс заявив, що «рішення скликати засідання приймалося протягом тижня». «Запрошення були направлені країнам напередодні вдень», - додав він, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Блесс нагадав, що в серпні організація традиційно не проводить регулярних засідань постійної ради. Однак, за його словами, ця зустріч представників 57 країн-членів організації буде вже другою «спеціальною» з початку місяця.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав західних партнерів скликати термінове засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з істотним збільшенням російських військ на сході України.

Прем'єр-міністр так званої Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявив, що серед ополченців є близько 3-4 тисяч російських добровольців.

Німецький канцлер Ангела Меркель зажадала від президента РФ Володимира Путіна пояснень щодо «ймовірного перебування російських військових на території України».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом