Голова Ради при Президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов звернувся до уповноваженого Верховної Ради України Валерії Лутковської з проханням про допомогу у звільненні російських військовослужбовців, затриманих біля населеного пункту Дзеркальний Амвросіївського району Донецької області. Про це сказано в його листі, опублікованому прес-службою РПЛ РФ.

«Російські військовослужбовці, опинившись в районі, де були затримані, не могли припускати, що знаходяться на території суміжної держави. Відомо, що аналогічні інциденти, пов'язані з перетином кордону російської українськими військовослужбовцями, також мали місце, і вони благополучно були врегульовані», - наголошується в листі Федотова.

Нагадаємо, 25 серпня радник міністра внутрішніх справ Олександр Данилюк повідомив про взяття в полон силами АТО групи російських десантників.

Служба безпеки України відкрила 27 серпня два кримінальні провадження проти затриманих російських десантників. Крім того, російські десантники 27 серпня доставлені в один з київських СІЗО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом