Українську льотчицю Надію Савченко, обвинувачену в Росії в співучасті у вбивстві російських журналістів, найближчим часом етапують до Москви. Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін.

Він підкреслив, що їй належить пройти психіатричну експертизу в Інституті Сербського.

За його словами, ця експертиза могла бути проведена у Воронежі, але слідство відмовилося від цієї ідеї, повідомляє "Інтерфакс".

Нагадаємо, 27 серпня Радянський райсуд Воронежа прийняв рішення про продовження терміну утримання під вартою Савченко до 30 жовтня.

Як повідомляв ForUm, 31-річна українська військовослужбовець льотчиця Надія Савченко воювала на сході України у складі добровольчого батальйону «Айдар» і в червні потрапила в полон до незаконних збройних формувань під містом Щастя Луганської області.

8 липня вона опинилася в Воронезькому СІЗО. Як стверджують в Слідчому комітеті РФ, Савченко перетнула кордон з Росією без документів під виглядом біженки і була затримана в одному з населених пунктів для встановлення особи, після чого з'ясувалося, що вона є підозрюваною у справі про вбивство російських журналістів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина під Луганськом. 9 липня їй було офіційно пред'явлено звинувачення в пособництві у вбивстві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом