Радянський районний суд Воронежа на засіданні в середу, 27 серпня, прийняв рішення про продовження терміну утримання під вартою української льотчиці Надії Савченко до 30 жовтня.

Раніше на засіданні в середу слідство просило продовжити термін арешту саме до цієї дати. Зі свого боку адвокат льотчиці Марк Фейгін звернувся до суду з проханням відпустити його підзахисну під заставу в мільйон рублів, повідомляє «Інтерфакс».


Як повідомляв ForUm, 31-річна українська військовослужбовець льотчиця Надія Савченко воювала на сході України у складі добровольчого батальйону «Айдар» і в червні потрапила в полон до незаконних збройних формувань під містом Щастя Луганської області.

8 липня вона опинилася в Воронезькому СІЗО. Як стверджують в Слідчому комітеті РФ, Савченко перетнула кордон з Росією без документів під виглядом біженки і була затримана в одному з населених пунктів для встановлення особи, після чого з'ясувалося, що вона є підозрюваною у справі про вбивство російських журналістів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина під Луганськом. 9 липня їй було офіційно пред'явлено звинувачення в пособництві у вбивстві.

Раніше Воронезький суд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 серпня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом