Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявляє про намір української сторони ініціювати обговорення питання про зміну ставки транзиту російського природного газу на тристоронніх переговорах 6 вересня за участі європейського комісара з енергетики Гюнтера Еттінгера, міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана і міністра енергетики рф Олександра Новака.

Про це Продан повідомив 27 серпня.

«Нафтогаз» направив відповідний лист «Газпрому», для того щоб почати ці переговори. Відповіді поки немає. Звичайно, ми це питання будемо ставити, коли російська сторона все-таки піде на переговори щодо зміни умов контракту транзиту», - сказав Продан.

За його словами, Україна повинна працювати за тими ж правилами газового ринку, за якими працюють оператори країн Європейського союзу, і застосовувати інші принципи формування тарифу, повідомляють «Українські новини».

Також Продан припустив, що, швидше за все, тристоронні переговори будуть проведені в Берліні або Брюсселі.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 вересня відбудуться переговори з енергетичних питань за участю міністрів палива та енергетики України, Росії та Європейського союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом