Після санкціонованого обшуку, який проводився в рамках кримінального провадження в одному з магазинів у Печерському районі столиці, було виявлено зникнення коштів в сумі 20 тисяч доларів і 10 одиниць ювелірних виробів, повідомили Forum'у у відділі зі зв'язків з громадськістю головного управління Міністерства внутрішніх справ у місті Києві.

«За цим фактом мною було ініційоване службове розслідування, за результатами якого двох співробітників міліції вже звільнено з органів внутрішніх справ, вони понесуть суворе покарання», - розповів голова УМВС в місті Києві Олександр Терещук.

«Крім того, інші присутні при проведенні слідчої дії, а це близько 20 осіб, зараз перевіряються на причетність до скоєння цього злочину. Також мною було прийнято рішення про звільнення безпосереднього керівника слідчого підрозділу та про притягнення до суворої дисциплінарної відповідальності керівника Печерського райуправління», - додав Терещук.

За його словами, всі зібрані матеріали направлені в прокуратуру. Відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального Кодексу України: ст.185 - «Крадіжка» та ст. 365 - «Перевищення влади або службових повноважень». Проводяться слідчі дії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

380