Український пункт пропуску «Красна Талівка» станом на 10:00 26 серпня не працює. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Південного митного управління Федеральної митної служби Росії.

«Митний пост МАПП «Волошине» Міллеровської митниці працює в штатному режимі, проте суміжний пункт пропуску «Красна Талівка» в Україні пропуск фізичних осіб і транспортних засобів через кордон не здійснює», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за останні три доби посадові особи митного посту МАПП «Матвєєв Курган» Таганрозької митниці чотири рази були змушені евакуюватися в безпечне місце через інтенсивну стрілянину в районі суміжного українського пункту пропуску «Успенка».

Після нормалізації обстановки поблизу державного кордону російські митники поверталися на робочі місця. Постраждалих і руйнувань немає.

З 19:00 22 серпня 2014 року призупинив роботу пункт пропуску «Новоазовськ» (Україна).

Посадові особи суміжного російського митного посту МАПП «Весело-Вознесенка» Таганрозької митниці не припиняють здійснення митних операцій щодо товарів і легкових транспортних засобів на в'їзд в Російську Федерацію: за минулу добу митні операції вчинені щодо 19 легкових транспортних засобів і одного автобуса з пасажирами.

Крім цього, ввечері 25 серпня 2014 року посадові особи митного посту МАПП «Куйбишеве» Таганрозької митниці спільно з співробітниками ПУ ФСБ Росії по Ростовській області взяли на пункт пропуску організовану групу з 78 осіб (включаючи інвалідів, у тому числі з порушенням опорно-рухового апарату, а також повністю знерухомленого, і трьох немовлят). Ці громадяни з різних міст Донецької області добиралися до російсько-українського кордону трьома автобусами.

«Забезпечивши прибулих питною водою, російські митники спільно з представниками МНС Росії організували відправку українських громадян у пункт тимчасового розміщення МНС Росії поблизу міста Матвєєв Курган Ростовської області. Митний і прикордонний контроль щодо цих осіб проведено в повному обсязі», - додали в прес-службі.

Інші митні пости в пунктах пропуску на російсько-українському кордоні в регіоні діяльності Південного митного управління працюють у штатному режимі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом