У суботу, 23 серпня, у Костянтинівці Донецької області був затриманий охоронець екс-глави міністерства оборони так званої ДНР Ігоря Стрєлкова-Гіркіна Олексій Володимирович Ш., повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що інформація про перебування Ш. була передана до Києва від місцевих проукраїнськи налаштованих працівників Костянтинівської міліції, і охоронець Гіркіна не був попереджений.

Правоохоронці наголошують, що вранці група затримання бійців спецпідрозділу «Сокіл» виїхала на місце затримання - висотний житловий будинок в Костянтинівці. Ш. зрозумів, що за ним прийшли, відкрив вогонь з автомата у двері. Співробітники міліції відкрили вогонь у відповідь і поранили його в плече, після чого вибили двері і затримали пораненого. Йому була надана перша медична допомога.

Суд обрав Ш. запобіжний захід на період слідства у вигляді арешту. «Йому інкримінується участь у вбивстві і замаху на вбивство з метою заволодіння майном та грошовими коштами», - повідомляють у відомстві. Ш. може отримати вирок у вигляді довічного позбавлення волі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом