Генеральна прокуратура України 12 серпня 2014 р. направила в Солом'янський районний суд Києва кримінальне провадження з обвинувальними актами проти посадових осіб ДП «Укрзалізничпостач» про зловживання ними на суму понад 200 млн грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

«Головним управлінням нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України 12 серпня 2014 р. до Солом'янського районного суд м. Києва направлено кримінальне провадження з обвинувальними актами проти голови тендерного комітету ДП «Укрзалізничпостач» і його заступника за ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем)», - йдеться в повідомленні.

Генпрокуратура повідомляє, що в ході розслідування було встановлено: протягом 2012-2013 років зазначений чиновник ДП «Укрзалізничпостач», а також його заступник, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, не скасували конкурсні торги і укладення договорів на поставку продуктів нафтопереробки за цінами, що перевищують рівень максимальних ринкових цін. Внаслідок таких дій державним підприємством «Укрзалізничпостач» сплачені грошові кошти в завищеному розмірі на суму понад 200 млн грн, що мало негативні наслідки для держави.

Зараз голові тендерного комітету ДП «Укрзалізничпостач» та його заступнику повідомлено про підозру, до них застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та застави відповідно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом