Європейська комісія буде ґрунтовно представлена на мінській зустрічі глав держав Митного союзу і України 26 серпня, заявила 22 серпня в Брюсселі офіційний представник ЄК Шанталь Х'юз.

«Але будуть інші наради. У певний момент відбудеться тристороння зустріч між панами Баррозу, Путіним і Порошенком. Дату ще не визначили, але ми скористаємося всіма можливостями для того, щоб підтвердити нашу позицію», - сказала Х'юз.

«Пан Баррозу не зможе туди (в Мінськ. - Ред.) поїхати, тому що його візит до В'єтнаму (25-26 серпня. - Ред.) був передбачений вже давно, але його представлятимуть заступник голови Єврокомісії та верховний представник ЄС пані (Кетрін) Ештон, а також єврокомісари з енергетики пан (Гюнтер) Еттінгер і торгівлі Карел де Гюхт», - також поінформувала представник ЄК, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Х'юз також повідомила, що ЄС має намір обговорити в Мінську проблеми безпеки, реалізацію Угоди про асоціацію ЄС-Україна, буде також вивчена можливість перезапустити у вересні тристоронні консультації з енергетики.

Як повідомляв ForUm, Президент України Петро Порошенко на зустрічі в Мінську 26 серпня має намір домовлятися про мир.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом