Уряд виділив на ведення антитерористичної операції 9,1 млрд грн. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час відвідання НВО «Практика», де виготовляється броньована техніка.

«Уряд виділив 9,1 млрд грн на забезпечення АТО. Тільки в Нацгвардію поставлено більше 200 машин, 600 одиниць техніки вже замовлено і буде поставлено до кінця року», - цитує прем'єра «УНІАН».

Він також зазначив, що відремонтовано ще додатково 11 тисяч одиниць техніки.
«Закуплені шоломи, бронежилети. Але основне питання до Збройних сил - постачання цих бронежилетів і забезпечення військових бронею. Техніка є, танки є, гроші профінансовані», - сказав глава уряду.

Він повідомив, що сьогодні в Україні виготовляють техніку і бронюють її, причому все це дешевше за іноземні аналоги.

«КрАЗ, який на 100% український та 100% заброньований українською компанією, коштує вдвічі дешевше, ніж подібний КрАЗ, якби ми купували в Еміратах. Три мільйони гривень нам потрібно платити за броньований еміратський КрАЗ та 1,8 млн грн - за український. Замовлення підписані, гроші виділені. Компанія (українське НВО «Практика». - Ред.) здатна виготовляти щотижня по одній броньованій машині мінімум. Ми забезпечили фінансування, виготовлення та відновлення. Військове начальство має забезпечити постачання і використання сил і техніки в зону АТО», - сказав глава уряду.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів виділив 23 млн грн на придбання житла сім'ям військовослужбовців, загиблих в зоні АТО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

39