Президент України Петро Порошенко провів зустріч з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом, повідомили Forum'у в прес-службі Глави держави.

«Президент подякував Литві за підтримку України, зокрема, фінансову, на відбудову Донбасу, і повідомив про намір Європейського союзу надати Україні макрофінансову допомогу», - сказано в повідомленні.

Порошенко також поінформував про підготовку до зустрічі в Мінську 26 серпня за участю представників ЄС і Білорусі, Казахстану та Росії. «Інтенсивність діалогу буде дуже високою», - зазначив Президент, додавши, що йтиметься, перш за все, про мир. «Я і український народ твердо стоїмо на тому, що мирний план України повинен бути введений в дію», - зазначив Глава держави.

Порошенко також підкреслив, що Україна з нетерпінням очікує візиту Президента Литви, запланованого на 24 листопада.

У свою чергу міністр закордонних справ Лінас Лінкявічус заявив, що Литва і надалі буде надавати Україні «політичну і моральну» підтримку. Найближчим часом готується відправка літака з гуманітарною допомогою.

Як повідомляв ForUm, у Мінську 26 серпня відбудеться зустріч на вищому рівні у форматі Україна - ЄС - «Євразійська трійка» (Білорусь, Казахстан, Росія) для обговорення питань, пов'язаних з виконанням Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, енергетичною безпекою та стабілізацією ситуації на Донбасі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские