У Державній прикордонній службі повідомляють, що російська колона з гуманітарним вантажем проігнорувала міжнародні домовленості і почала рух територією України.

«З 14.00 до 21.00 у пункті пропуску «Донецьк» (РФ) на в'їзд в Україну українська сторона почала прикордонно-митне оформлення осіб та транспортних засобів першої частини колони гуманітарного вантажу. Всього оформлено 34 особи на 34 транспортних засобах. Загальна вага - 268 020 кг. Автомобілі завантажені на дві третини від можливості, середня вага вантажу на одне авто - 8375 кг. Характер вантажу: продукти харчування - 32 автомобілі (гречана крупа, рис, цукор, вода), два автомобілі - з медичними виробами», - сказано в повідомленні.

При цьому у відомстві підкреслюють, що «МЗС РФ розповсюдило заяву про нібито затягування процесу оформлення вантажу українською стороною і заявило про самостійну доставку вантажу до Луганська».

Наразі, за інформацією Держприкордонслужби, оформлені вантажівки почали рух територію України, при цьому українську прикордонно-митну групу було блоковано в російському пункті пропуску «Донецьк».

«Рух розпочато об 11.20 без супроводу представників МКЧХ та з ігноруванням досягнутих домовленостей з оформлення вантажу», - резюмують у відомстві.

Як повідомляв ForUm, Міністерство закордонних справ Росії заявило про початок руху гуманітарного конвою у напрямку Луганська.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) не супроводжують російську гуманітарну колону по території України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские