Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху електропоїзда на станції Городище.

Про це ForUm'у повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області.

«Шевченківська прокуратура з нагляду за дотриманням законів у транспортній сфері здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом транспортної пригоди, яка мала місце на станції Городище Черкаської області із залізничним складом, який містив цистерни з нафтопродуктами», - йдеться в повідомленні прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що сьогодні, близько 6 годин ранку, на станції Городище перекинулися вагони, внаслідок чого загорілися дві цистерни з нафтопродуктами і надалі - близько 10 будівель.

У прес-службі підкреслили, що за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 276 КК України (Порушення правил безпеки руху залізничного транспорту, що заподіяло велику матеріальну шкоду).

Раніше ForUm повідомляв, що сьогодні, 22 серпня, о 6:35 на залізничній станції Городище внаслідок сходу з рейок 20 цистерн стався розлив нафтопродуктів і загоряння 11 цистерн з локомотивом. Станом на 10:42 22 серпня загоряння вантажного поїзда ліквідували.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом