Відставка міністра економіки не вплине на роботу уряду. Таку думку Forum'у висловив політолог Олександр Палій, коментуючи заяву про відставку Павла Шеремети.

«Нічого страшного у відставці Шеремети немає. Ніякого стосунку до функціональної діяльності (Кабміну. - Ред.) він не мав. Замість нього буде працювати перший заступник. Тим більше скоро вибори», - зазначив Палій.

На думку політолога, вся робота нинішнього уряду полягала в тому, щоб не допустити погіршення ситуації. При цьому, за словами експерта, реформування, в тому числі і економіки, майже не здійснювалося.

«Весь уряд займався стримуванням ситуації, щоб не припинялися виплати, працювала хоча б фінансова система. А з реформами у них слабо виходило», - зазначив експерт.

«Була спроба лібералізації господарської діяльності, але дуже обмежена. Був закон про вищу освіту, але його підготували вже давно, і в цьому немає заслуги нинішнього уряду. Щодо судової реформі ми не бачимо нічого. Дерегуляція пішла, але слабенько, в цій сфері спрацював шалений опір бюрократії», - уточнив експерт.

Палій також відзначив, що Міністерству економіки необхідно було активно пропонувати дерегуляційні законопроекти.

Яніна Ткачук, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

36