Відставка міністра економіки не вплине на роботу уряду. Таку думку Forum'у висловив політолог Олександр Палій, коментуючи заяву про відставку Павла Шеремети.

«Нічого страшного у відставці Шеремети немає. Ніякого стосунку до функціональної діяльності (Кабміну. - Ред.) він не мав. Замість нього буде працювати перший заступник. Тим більше скоро вибори», - зазначив Палій.

На думку політолога, вся робота нинішнього уряду полягала в тому, щоб не допустити погіршення ситуації. При цьому, за словами експерта, реформування, в тому числі і економіки, майже не здійснювалося.

«Весь уряд займався стримуванням ситуації, щоб не припинялися виплати, працювала хоча б фінансова система. А з реформами у них слабо виходило», - зазначив експерт.

«Була спроба лібералізації господарської діяльності, але дуже обмежена. Був закон про вищу освіту, але його підготували вже давно, і в цьому немає заслуги нинішнього уряду. Щодо судової реформі ми не бачимо нічого. Дерегуляція пішла, але слабенько, в цій сфері спрацював шалений опір бюрократії», - уточнив експерт.

Палій також відзначив, що Міністерству економіки необхідно було активно пропонувати дерегуляційні законопроекти.

Яніна Ткачук, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

33
Классические туфли мужские