В ніч з 21 на 22 серпня Донецьк знову було піддано артобстрілам, під обстріл потрапили Петровський, Київський та Ленінський райони, повідомляє прес-служба Донецької міської ради.

У міськраді зазначили, що внаслідок потрапляння снарядів були пошкоджені житлові будинки №13 по вул. Ринковій, №58 по вул. Алеуцькій і споруди в будинках № 13 по вул. Ринковій та №7 по вул. Республіканській. Крім того, в Ленінському районі постраждав хутір Широкий.

«На ранок 22 серпня в Донецьку знеструмлено 350 трансформаторних підстанцій, без електропостачання залишаються частково Київський, Ворошиловський та Петровський райони, а також 50 багатоповерхових і 700 приватних будинків у Куйбишевському районі, 168 багатоповерхових будинків і 1350 будинків приватного сектора в Кіровському районі», - також відзначили в прес-службі.

Водночас, за інформацією міськради, ПАТ «Донецькміськгаз» продовжує відновлювати пошкоджені газогони в Київському, Петровському, Куйбишевському районах. Без газу залишаються 1883 абонентів і 23 промислових підприємства.

Раніше ForUm повідомляв, що 21 серпня у Донецьку троє мирних жителів отримали осколкові поранення в результаті артобстрілів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1381 грн.
32