За дорученням мера Києва, голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка документи, які надійшли до КМДА та створені в процесі діяльності, оприлюднюються в системі обліку публічної інформації та доступні для завантаження користувачами сайту.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Завантаженню не підлягають лише ті документи, які містять конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані осіб.

За словами керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, такі документи можна отримати, звернувшись із відповідним запитом. Вони будуть надані після вилучення з них інформації обмеженого доступу.

«Щоб запобігти можливим DDOS-атакам, завантажити документи можуть лише зареєстровані користувачі, а реєстрація на сайті КМДА доступна кожному», - підкреслив Бондаренко.

Для завантаження документа необхідно зареєструватися в системі обліку публічної інформації на офіційному інтернет-порталі КМДА, а потім перейти за вказаним там покликанням.

«Забезпечивши громадянам доступ до всіх документів, столична влада демонструє прозорість та готовність працювати за європейськими принципами відкритості і доступності. Це один з головних пріоритетів в управлінні столицею, передбачений програмою першочергових кроків київського міського голови», - зазначив керівник апарату КМДА.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом