Кабінет Міністрів України призначив дев'ятьох заступників міністрів, включаючи заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України - торгового представника України Валерія П'ятницького. Про це повідомив в ході брифінгу в Кабінеті Міністрів міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак.

«Вперше в Україні за ініціативою прем'єр-міністра Арсенія Яценюка було проведено відбір на публічній основі. Понад 190 претендентів подали свої пропозиції, вони брали участь в конкурсі», - сказав Семерак.

Він зазначив, що кожен з новопризначених чиновників має необхідний досвід роботи, в тому числі з західними партнерами, володіє мовами і необхідними професійними навичками.

Зокрема, за рішенням уряду заступником міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції стала Оксана Рейтер, заступником міністра внутрішніх справ - Тигран Авакян, заступником міністра соціальної політики - Сергій Устименко, заступником міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ - Мирослав Кошелюк, заступником міністра закордонних справ - Олена Зеркаль, заступником міністра оборони - Ігор Кабаненко, заступником міністра молоді та спорту - Микола Мовчан, заступником міністра культури - Світлана Фоменко, повідомляє «УНІАН».

Раніше Кабмін призначив Валерія П'ятницького, урядового уповноваженого з питань європейської інтеграції, на нову посаду заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України - торгового представника України. Його завданням стане просування і захист інтересів українських товаровиробників на закордонних ринках.

Коментуючи призначення П'ятницького, Семерак зазначив: «Зараз це серйозна формальна позиція в ранзі заступника міністра. Вперше за останні роки відбулося серйозне призначення представника та адвоката українського товаровиробника, української промисловості і бізнесу на міжнародних ринках».

Семерак підкреслив, що П'ятницький найбільш відомий парламентер від України в рамках СОТ і як урядовий уповноважений також вів переговори. «Ми сподіваємося, що з призначенням П'ятницького український бізнес отримає серйозну допомогу в просуванні на міжнародних ринках», - зазначив Семерак.

Представляючи інших заступників міністра, Семерак зазначив, що таким чином остаточно сформований урядовий комітет з питань європейської інтеграції. «Вже з завтрашнього дня ми почнемо роботу і будемо рухатися цим шляхом», - сказав Семерак.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 20 серпня ввів інститут Торгового представника України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом