Комісія Національного агентства з питань державної служби не виявила саботажу або бездіяльності у роботі першого заступника міністра оборони Богдана Буци. Про це говориться в повідомленні Агентства.

«Комісією не встановлено фактів, які свідчать про бездіяльність і саботаж з боку першого заступника міністра оборони України Буци Б.О., на якого, відповідно до розподілу повноважень у Міністерстві оборони України, в період з 15 квітня по 8 травня були покладені питання забезпечення організації та проведення процедур державних закупівель, постачання матеріальних ресурсів і надання послуг для потреб Збройних сил», - наголошується в ньому.

В результаті комісія з проведення службового розслідування прийшла до висновку, що відомості щодо незабезпечення першим заступником міністра організації матеріально-технічного забезпечення Збройних сил під час виконання ним посадових обов'язків документального підтвердження не знайшли, передають «Українські новини».

Нагадаємо, наприкінці червня Кабінет Міністрів відсторонив від виконання обов'язків першого заступника міністра оборони Богдана Буцу, проти нього почали службове розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26
Теги