Україна виключає порушення правил Світової організації торгівлі (СОТ) в ході реформи української газотранспортної системи (ГТС), яка передбачена в Законі «Про внесення змін у деякі закони України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України». Про це заявив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

За словами П'ятницького, закон про реформування ГТС розроблений у повній відповідності з Генеральною угодою з торгівлі послугами (ГАТС) і жодним чином не порушує зобов'язання України в рамках СОТ.

«Як і раніше, українська газотранспортна система залишається під юрисдикцією держави Україна. При цьому в законі прозорим недискримінаційним способом визначені умови щодо оператора ГТС і жодним чином не обмежується доступ до послуг з транспортування для членів СОТ. Тому твердження окремих представників російської влади і експертів щодо так званих порушень є безпідставними», - підкреслив П'ятницький.

Відзначимо, що раніше в деяких російських ЗМІ з'явилося повідомлення про нібито порушення Україною зобов'язань в рамках СОТ щодо послуг трубопровідного транспорту у зв'язку з прийняттям минулого тижня Верховною Радою України закону про реформування української ГТС.

Нагадаємо, 14 серпня 2014 р. народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 4116а «Про внесення змін у деякі закони України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України». За відповідне рішення проголосували 228 депутатів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25
Классические туфли мужские