Українська сторона поки що не розпочала оформлення російського гуманітарного вантажу через відсутність документації щодо утримання вантажу, повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Протягом 19 серпня українські прикордонники і митники так і не почали процедури оформлення російського гуманітарного вантажу. Документації з утримання вантажу українська сторона досі не отримала», - сказав він на брифінгу в середу в Києві.

За його словами, від місії Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні в адміністрацію Державної прикордонної служби України надійшов лише список делегатів організації, які будуть супроводжувати вантаж з гуманітарною допомогою через українсько-російський державний кордон.

«Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста заявили, що поки не отримали гарантій безпеки для членів передової групи місії», - підкреслив Лисенко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, Україна готова надати гарантії безпеки для російського конвою з гуманітарною допомогою на території, яка підконтрольна силам АТО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом