Від запровадження спеціального режиму авіаперевезень постраждають громадяни України. Таку думку висловив Forum'y директор Центру євразійських досліджень Володимир Корнілов, коментуючи введення Державіаслужбою обмежень на польоти над територією країни.

«Говорити про те, що більше втратить Росія - не можна. Постраждають, в першу чергу, громадяни України, ті, хто користуються транзитом через Москву», - зазначив він.

Експерт також підкреслив, що українські авіакомпанії в результаті обмежень авіаперевезень втратять набагато більше, ніж російські.

«Ми проходили це все у відносинах між Грузією і Росією у 2008 році. Скільки років пройшло, і тільки зараз почалися послаблення для грузинських компаній. Хто постраждав у тій війні авіакомпаній - вже точно не Росія, постраждала Грузія. З Україною буде те ж саме», - підсумував Корнілов.

Як раніше повідомляв ForUm, 14 серпня Державна авіаційна служба України запровадила для деяких російських авіакомпаній спеціальний режим виконання транзитних польотів з Російської Федерації через повітряний простір України.

Яніна Ткачук, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

32