Конфлікт на сході України можна вирішити, заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр 19 серпня.

За його словами, спостерігаються серйозні зміни у позиціях сторін, задіяних у конфлікті. На думку Штайнмаєра, сторони шукають шляхи до перемир'я.

Штайнмаєр також вважає, що українську кризу можна вирішити і немає сенсу порівнювати її з конфліктом в Іраку, де мирне населення зіткнулося з вкрай жорстокими фундаменталістами. Тому Берлін не виключає надання військової допомоги Іраку, але відмовляється надати її Україні, повідомляє «Deutsche Welle» з посиланням на телеканал ZDF.

Запланована зустріч між президентами України та Росії, за словами глави МЗС Німеччини, ще не є вирішенням конфлікту, але серйозний крок вперед.

Штайнмаєр також підкреслив, що ті, хто звинувачує Німеччину в дуже м'якій позиції щодо Росії, неправі. Водночас, він висловив сумнів, що одні лише санкції можуть змусити Москву піти на поступки.

Як повідомляв ForUm, у Мінську 26 серпня відбудеться зустріч на вищому рівні у форматі Україна - ЄС - «Євразійська трійка» (Білорусь, Казахстан, Росія) для обговорення питань, пов'язаних з виконанням Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, енергетичною безпекою зі стабілізацією ситуації на Донбасі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские