Київський міський голова Віталій Кличко під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації представив вісьмох нових керівників комунальних підприємств Києва. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, столичний мер представив начальника комунальної служби перевезень Сергія Савтира, генерального директора «Київпастрансу» Сергія Майзеля, директора «Київблагоустрою» Івана Кліпу, директора «Київміськсвітла» Андрія Хричова, директора КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» Ларису Жукову, директора «Володимирського ринку» Юрія Мельника і генерального директора Київського інвестиційного агентства Олега Мистюка.

Кличко також представив нового директора департаменту охорони здоров'я КМДА Михайла Рігана.

Згідно з повідомленням, київський міський голова висловив упевненість, що кожен новопризначений керівник сформує професійну команду і виправдає надії киян. Зі свого боку він пообіцяв як допомогу, так і жорсткий контроль.

«Другого шансу у нас не буде», - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, голова Київської міської державної адміністрації, мер Києва Віталій Кличко, призначив чотирьох радників, про що він оголосив у ході апаратної наради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом