Компанія «Бюро вин» звернулася до Президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети, міністра фінансів Олександра Шлапака і до керівника Фіскальної служби Ігоря Білоуса допомогти вирішити ситуацію з СБУ.

Про це йдеться у зверненні компанії, повідомляє «Економічна правда».

Як зазначається, з 4 вересня 2014 вступають в силу санкції Мінекономрозвитку за поданням Служби безпеки проти компанії «Бюро вин». Ці санкції фактично паралізують роботу компанії, що ставлять під загрозу роботу понад 250 працівників і податкові платежі в бюджет.

Причиною застосування санкцій є звинувачення в порушенні норми Податкового кодексу, яка зобов'язує імпортерів алкогольної продукції відсилати акцизні марки виробникам товару тільки тоді, коли товар буде ввезено на територію України.

«Нас звинувачують у тому, що в 2011 році ми відправили акцизні марки не виробникам, а логістичній компанії, що займається консолідацією, зберіганням та доставкою алкогольних напоїв. У заяві СБУ зазначено, що такі дії призвели до значних втрат бюджету у вигляді несплати акцизного податку», - йдеться у зверненні.

Як відзначають в компанії, акцизний податок сплачується під час придбання, а не відправки акцизних марок, тобто заява СБУ про втрати бюджету є безпідставною.

«Ми звернулися з цим питанням до СБУ, але досі не отримали відповіді», - сказано у зверненні.

У компанії відзначили, що в цьому факторі бачать всі ознаки корупційної складової в діях СБУ. А саме в спонуканні до вирішення питання особисто з співробітниками СБУ; зникнення однієї компанії зі списку, до яких застосовуються санкції; ігнорування доказів.

«Ми вважаємо, що за декларацією "Жити по-новому" мають стояти реальні дії щодо зниження адміністративного тиску, спрощення ведення бізнесу, зниження податкового тягаря, розвитку конкуренції, боротьби з корупцією», - сказано у зверненні.

Компанія «Бюро вин» була заснована у 2006 році. Всі вісім років своєї діяльності є сумлінним платником всіх передбачених законодавством податків (тільки за 2013 рік було сплачено 140 млн грн податків, зборів та обов'язкових платежів).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

44