Міністерством аграрної політики і продовольства України спільно з Держрибагентством України підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України про тимчасове закриття морських рибних портів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Згідно з проектом постанови, порти повинні бути закриті до відновлення на тимчасово окупованій території Криму і м. Севастополя конституційного ладу України. Уточнюється, що планується до закриття підприємства та акваторії ДП «Керченський морський рибний порт» і ДП «Севастопольський морський рибний порт».

«Відповідних заходів необхідно вжити у зв'язку з вторгненням на територію України збройних формувань, екстремістськи налаштованих осіб та військовою агресією Російської Федерації, що перешкоджає здійсненню передбачених законодавством України видів державного контролю і загрожує безпеці судноплавства», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, керівництво Криму спрямувало звернення на ім'я віце-прем'єра РФ Дмитра Козака з проханням зняти обмеження на ввезення сільгосппродукції з України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом