Керівництво Криму спрямувало звернення на ім'я віце-прем'єра РФ Дмитра Козака з проханням зняти обмеження на ввезення сільгосппродукції з України. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр сільського господарства Криму Микола Полюшкін.

"Ми підготували листа за підписом в.о. глави республіки Сергія Аксьонова у Россільгоспнагляд та на ім'я віце-прем'єра Дмитра Козака про те, щоб зняти всі обмеження на постачання сільгосппродукції і продуктів переробки з України в Крим", - пояснив міністр і додав, що документ уже передано особисто віце-прем'єру Козаку і реакцію на нього варто чекати до понеділка.

Полюшкін повідомив, що до переліку не увійшли пиво і горілчана продукція українського виробництва, ввезення якої призупинено рішенням Росспоживнагляду.
"Ми випередили події, а обмеження щодо пива були введені трохи пізніше", - пояснив міністр.

Він уточнив, що у зверненні йдеться про зняття заборони на ввезення молока та молокопродукції, картоплі, яловичини, томатів і кукурудзи, повідомляє «Кримінформ».

"Але при цьому не знімаються більш жорсткі вимоги санітарно-ветеринарного контролю, щоб гарантувати продовольчу безпеку в Республіці Крим", - підсумував Полюшкін.

Як повідомляв ForUm, Російська Федерація заборонила імпорт всієї молочної продукції та молока з України з 28 липня 2014 року.

При цьому обмеження не торкнулося 11 великих українських виробників молока, які постачають свою продукцію в Крим.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228