Колона, що складається з БТРів та військових вантажівок, перетнула кордон України на захопленому членами НЗФ ПП «Ізварине».

За оперативними даними, військова техніка рухається в напрямку м. Молодогвардійська Луганської області, цитує «Інтерфакс-Україна» штаб Антитерористичного центру.

«Розвідка підтвердила, що колона БТРів та військових «Уралів» перетнула кордон і через тимчасово закритий український ПП «Ізварине» увійшла на територію нашої держави. Розвідка також підтверджує, що номерні та розпізнавальні знаки на техніці були російськими», - йдеться в повідомленні.

У штабі зазначили, що колона нечисленна, проте підрахувати точну кількість бронетехніки і вантажівок розвідникам не вдається. За попередніми даними, у вантажівках були озброєні солдати.

У свою чергу прикордонне управління ФСБ РФ по Ростовській області не підтверджує інформацію, що з'явилася в низці зарубіжних ЗМІ, про нібито перехід військової техніки через російсько-українську ділянку кордону, повідомляє РІА «Новости».

«Прикордонне управління ФСБ РФ не підтверджує інформацію про перехід російської військової техніки через держкордон з Україною», - повідомили в п'ятницю у прес-службі прикордонного управління.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом