На блокпостах у зоні антитерористичної операції на сході України встановлять відеокамери.

Про це йдеться у наказі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, повідомили Forum'у в прес-службі МВС з посиланням на радника міністра Антона Геращенка.

Згідно з наказом, метою встановлення камер є відеофіксація всіх транспортних засобів, що в'їжджають/виїжджають із зони АТО, щоб посилити контроль за переміщенням зброї, боєприпасів та інших заборонених предметів.

Разом із тим, відеофіксація забезпечить права громадян під час проведення огляду транспортних засобів й допоможе уникнути конфліктних ситуацій.

Також, за словами радника міністра, крім відеофіксації з подальшим архівуванням даних планується ввести запис автомобільних номерів, прізвищ водіїв і марки автомобіля в спеціальні журнали на кожному блокпосту з подальшим перенесенням цих даних в електронну базу даних.

У міністерстві вважають, що відеофіксація ускладнить організацію каналів перевезення зброї, боєприпасів і спростить розкриття злочинів, скоєних з допомогою вивезених із зони АТО транспортних засобів.

МВС просить громадян ставитися з розумінням до посилення перевірки документів та огляду транспортних засобів особливо тих, що виїжджають із зони АТО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

20
Классические туфли мужские