Росія домовилася з Білоруссю про додаткові постачання продовольства для покриття дефіциту від запровадження продовольчого ембарго, обсяг постачань буде визначений протягом декількох днів. Про це заявив віце-прем'єр РФ Аркадій Дворкович.

«Такі можливості у наших білоруських колег є - і щодо м'яса, і щодо молока, і щодо сирів, і щодо картоплі. Ми домовилися протягом декількох днів звірити баланси і домовитися про максимальні та мінімальні обсяги постачань», - сказав Дворкович.

Після цього будуть визначені контрактні умови цих постачань, додав він.

Білорусія гарантувала Росії недопущення реекспорту забороненого продовольства, зазначив Дворкович, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

За словами віце-прем'єра, дисбаланс постачань продовольства в Калінінградській області багато в чому буде закритий білоруськими товарами.

«Я думаю, що дисбаланс на калінінградському ринку багато в чому буде закритий білоруськими товарами. Ми розраховуємо на наших друзів», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, уряд РФ затвердив перелік зарубіжної сільгосппродукції, на ввезення якої запроваджуються російські санкції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25