У вівторок на прикордонно-митному контролі в пункті пропуску «Бачевськ» на українсько-російському кордоні у подружньої пари з Донецька митники вилучили героїн і марихуану.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Згідно з повідомленням, під час проходження всіх необхідних процедур для перетину кордону на автомобіль спрацював службовий собака.

«Ретельно оглянувши авто, прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці виявили у салоні, під кожухом важеля коробки передач, поліетиленовий пакет, в якому була речовина білого кольору», - йдеться у повідомленні.Разом з тим на пропозицію правоохоронців показати інші заборонені для переміщення через кордон предмети пасажир пред'явив два поліетиленових пакети з речовиною білого кольору і два паперових згортки з речовиною рослинного походження.

Виявлена речовина білого кольору, найімовірніше героїн, вагою близько 165 г, а також «травка» вагою близько 10 г передані співробітникам митниці для проведення експертизи.Подружню пару в установленому порядку передано співробітникам УМВС України в Сумській області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом