Рух автобусів через Керченську поромну переправу з 15 серпня буде обмежено, а з 20 серпня - повністю заборонено для зменшення черг з легкового автотранспорту росіян, які повертаються з відпочинку. Про це заявив в.о. міністра транспорту Криму Анатолій Цуркін.

«Захід тимчасовий, введений до 5 вересня, у зв'язку з піковим навантаженням на Керченську поромну переправу... обмеження не торкнуться тільки автобусів з організованими групами дітей», - сказав Цуркін, повідомляє «Кримінформ».

За словами Цуркіна, з 15 серпня всі перевізники на регулярних рейсах, які вже продали квитки, здійснюватимуть роботу у паритетному режимі з російськими партнерами. «Кримські перевізники здійснюватимуть доставку до Керчі, потім пасажири переправляються на поромі самостійно, де вже російський перевізник продовжує перевезення за рейсом до певного суб'єкта РФ за розкладом», - розповів він. В.о. міністра уточнив, що перевізники мають звернутися в Росавтотранс для узгодження своїх маршрутів.

Також, за словами Цуркіна, з 15 серпня до 5 вересня весь малотоннажний вантажний транспорт буде переорієнтований на вантажну переправу Новоросійськ - Феодосія зі збереженням тарифної ставки.

Як повідомлялося, автомобільні черги на Керченській переправі продовжують зростати: понад тисячі авто стоять тепер не тільки з боку Кубані, але й на відправку з Криму в Росію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом