У Дніпропетровській області в новому навчальному році школярі навчатимуться шість днів на тиждень.

Про це з посиланням на директора департаменту освіти і науки Олександра Демчика повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням перехід на шестиденну систему навчання в школах області має вирішити частину питань з опаленням шкільних приміщень.

Крім цього в навчальному процесі передбачається також подовження осінніх і весняних канікул, зимові як і раніше триватимуть два тижні.

Демчик також підкреслив, що навчатися протягом шести днів на тиждень школярі будуть тільки перший семестр і нововведення торкнеться учнів 2-11-х класів, наймолодші школярі навчатимуться за звичайним п'ятиденним розкладом.

Разом із тим планується також, що вже у другому семестрі 2014-2015 навчального року всі школярі зможуть повернутися до звичного режиму занять.

За словами Демчика, в департаменті освіти і науки облдержадміністрації триває розробка механізмів запровадження нового режиму, однак вони не будуть запроваджені без попереднього обговорення з профспілками і громадськістю.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом