Запровадження Україною санкцій щодо Росії призведе до напруження ситуації на сході країни і поставить під удар економіку. Таку думку в коментарі кореспондентові ForUm'у висловив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Санкції не приведуть до миру - це не той шлях, що до нього веде. Вони, навпаки, погіршать ситуацію на сході», - сказав він.

За словами депутата, санкції будуть сприйняті російською стороною досить гостро.

Крім того, на думку Чечетова, введення санкцій зачепить економіку України. «Адже санкції - це двосічна зброя», - зазначив він.

Парламентарій також додав, що при всій своїй могутності навіть Європа боялася застосувати санкції проти РФ. «Тому що вони повернуться бумерангом до них», - заявив депутат.

«А Яценюк оцінив наші втрати в 7 млрд доларів до кінця року. Помножте на курс 13,2 сьогодні, це, по суті справи, близько 100 млрд грн. При всьому тому, що газу немає, практично зруйновано інфраструктуру двох областей, курс - 13 грн/$, порізані соціальні програми і так далі. І якщо ми свідомо намагаємося завдати собі шкоди на 100 млрд грн - економіка просто не витримає», - підкреслив він.

«До миру ми маємо прийти не на майданчику війни, а на майданчику дипломатії та переговорів, а також робити все можливе, щоб з допомогою США і ЄС вийти на прямі переговори і консультації двох президентів (України і РФ. - Ред.). І за столом переговорів знайти алгоритм вирішення гуманітарної катастрофи і припинення кровопролиття на сході», - підсумував Чечетов.

Тетяна Мацур, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом