Після запровадження санкцій проти Росії Україні буде досить важко переорієнтувати свою економіку на інші ринки. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив народний депутат Олесь Доній.

«Це буде складно, але це необхідно», - зазначив він.

Разом із тим нардеп не розуміє, чому досі з боку України не запроваджено ніяких санкцій проти РФ. «Ми вимагаємо, хочемо, просимо про санкції з боку інших країн, а самі досі не запровадили», - зазначив Доній.

«Прийняли рішення і країни ЄС, і США, ми можемо говорити, що недостатньо трьох рівнів санкцій, але вони прийняли ці економічні санкції, а Україна досі не спромоглася. Це ненормально. Наша країна нарешті наважиться визнати, що проти неї розгорнуто військову агресію з боку РФ? Чи ж знову олігархи, які зараз маніпулюють владою, зацікавлені у своєму бізнесі, який є у них на території РФ?» - поцікавився нардеп.

На думку Донія, коли стоїть питання національної безпеки, економіка відходить на другий план. «Україна, очевидно, має нарешті визнати цей факт і поступово переорієнтувати свою економіку на інші ринки», - підсумував він.

 

Тетяна Мацур, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201