У липні поточного року надходження імпортованого газу для України становило 221 млн куб. м, що в 10 разів менше, ніж минулого року. При цьому весь обсяг імпортованого газу для потреб України надійшов з країн Європи, повідомляє ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

За оперативними даними Центрального диспетчерського департаменту, в липні місяці з боку Польщі та Угорщини в Україну надійшло 118 і 103 млн куб. м відповідно.

За 7 місяців поточного року надходження імпортованого газу для України становило 14,72 млрд куб. м, що на 18% більше від показників минулого періоду.

Крім того, за 7 місяців 2014 року порівняно з минулим роком в Україні на 15% скоротилося споживання природного газу.

Крім усіх видів споживачів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» продовжує скорочувати споживання дорогого імпортного блакитного палива на виробничо-технологічні потреби.

Нагадаємо, 16 червня «Газпром» звернувся в Стокгольмський міжнародний арбітраж з позовом до «Нафтогазу України» про стягнення заборгованості у розмірі 4,5 мільярдів доларів. Постачання газу в Україну було припинено.

4 липня Міністерство фінансів України спільно з іншими міністерствами та відомствами розробило вісім можливих варіантів заміщення природного газу, що імпортується, іншими видами палива та енергії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

36