У четвер, 7 серпня, Україну відвідає генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, повідомляють у Міністерстві закордонних справ.

«Завтра в Україні з візитом генсек НАТО - на запрошення Президента України Петра Порошенка», - розповів на брифінгу 6 серпня заступник директора департаменту політики та комунікацій МЗС України Василь Зварич.

«На порядку денному завтрашніх зустрічей з генсеком НАТО, зокрема, підготовка до засідання комісії Україна-НАТО», - заявив він.

Він також підкреслив, що в ході візиту передбачені зустрічі з керівництвом держави: Президентом, спікером Верховної Ради та прем'єр-міністром, де буде обговорено весь комплекс питань співпраці між Україною і НАТО.

Зварич також наголосив на важливості візиту Расмуссена до України «в умовах російської агресії, оскільки має собі за мету політичну підтримку НАТО української держави, українського суспільства в нашій непростій боротьбі за право вибирати власний демократичний європейський шлях розвитку», передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, за словами Зварича, візит генсека НАТО також служитиме сигналом, що в сучасній системі цивілізованих взаємин між державами немає місця порушенню міжнародного права, і що міжнародне співтовариство виступає єдиним фронтом на підтримку незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

33