Головне слідче управління Слідчого комітету РФ у ході розслідування кримінальної справи про застосування заборонених засобів і методів ведення війни на території Донецької і Луганської областей України отримало незаперечні докази використання проти мирного населення забороненої зброї.


Про це повідомляє прес-служба СК РФ.

Згідно з висновком хімічної судової експертизи, у зразках ґрунту, переданих російським слідчим очевидцями обстрілу в селищі Семенівка міста Слов'янськ Донецької області - біженцями з України, містяться продукти згоряння займистої суміші Н-17, якою заряджають міни і авіабомби.

«Фактично це вдосконалений і більш смертоносний варіант запалювальних снарядів, які раніше начинялись білим фосфором», - заявили у відомстві.

Наразі слідством встановлюються конкретні особи з числа представників силових структур України, причетні до цього злочину.

«СК Росії має намір притягнути їх до кримінальної відповідальності за нормами російського законодавства», - йдеться в повідомленні.

Крім того, матеріали кримінальної справи можуть бути передані у відповідні міжнародні судові інстанції, заявили в СК РФ.

Нагадаємо, раніше заступник начальника оперативного управління Генштабу ЗС РФ генерал-майор Віктор Познихир заявив, що РФ має докази застосування фосфорних боєприпасів українськими силовиками при проведенні антитерористичної операції у східних областях країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25