Міжнародні експерти з розслідування катастрофи малайзійського «Боїнга-777» у Донецькій області завершили пошукові роботи в районі населених пунктів Петропавлівка і Розсипне. Після 16:15 колона експертів благополучно повернулася на базу дислокації в місто Соледар, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства.

«Знайдено невелику кількість особистих речей. Останків і фрагментів тіл знайдено не було. Таким чином, на цій ділянці пошуки завершені», - йдеться в повідомленні.

За даними Мінрегіону, роботу міжнародної групи експертів знову було перервано членами незаконних збройних формувань.

«Близько 12.20 міжнародна група експертів була змушена майже на півтори години перервати роботу на місці падіння літака Boeing 777 у зв'язку з отриманням інформації від представників ДНР про можливість проведення активних бойових дій з українського боку», - йдеться в повідомленні.

За результатами оперативної перевірки «було вкотре підтверджено, що ніяких бойових дій Збройні сили України на території, де працюють експерти, не ведуть.

«Домовленості України щодо забезпечення припинення вогню в радіусі 20 км від місця виконання завдань Міжнародною групою експертів і 10 км уздовж маршруту руху колони експертів виконуються», - йдеться в повідомленні.

З 14.00 до 16.00 з дозволу представників ДНР роботи були продовжені невеликою групою в районі населених пунктів Петропавлівка і Розсипне. Для решти експертів проведення робіт було заблоковано.

У відомстві зазначили, що колона складалася з 97 експертів, пересувалися на 16 транспортних засобах (45 експертів із Нідерландів, 28 - з Австралії, 12 - з Малайзії).

Як повідомляв ForUm, група поліцейських з Малайзії вирушила до України для охорони місця катастрофи «Боїнга-777» «Малайзійських авіаліній».

17 липня літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія) зазнав катастрофи в Донецькій області України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом