Виконувач обов'язків постійного представника України в Організації Об'єднаних Націй Олександр Павличенко на екстреному засіданні Ради Безпеки ООН заявив, що в країні немає гуманітарної кризи, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«В Україні немає гуманітарної катастрофи. При цьому є очевидним, що гуманітарна ситуація в Донецькій та Луганській областях залишається серйозною. Однак уряд України може впоратися з цими труднощами і залишається відкритим для співпраці з міжнародними партнерами», - зазначив він.

Представник України наголосив, що уряд країни виконує соціальні зобов'язання перед жителями Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«Уряд України виконує всі соціальні зобов'язання у Луганському та Донецькому регіонах. В Україні немає гуманітарної кризи, як це хочуть представити наші російські колеги», - підкреслив Павличенко.

Він нагадав, що на сході країни створені гуманітарні коридори для запобігання жертвам серед мирних жителів, При цьому Павличенко наголосив, що ці коридори не можуть працювати повною мірою через дії незаконних збройних формувань.

Нагадаємо, Росія запропонувала в Раді безпеки ООН відправити на схід України міжнародну гуманітарну місію з російською гуманітарною допомогою під егідою та в супроводі представників Міжнародного комітету Червоного хреста.

Термінове засідання Ради безпеки ООН щодо України відбулося з ініціативи РФ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

61