Генеральна прокуратура України намагається налагодити діалог з Генпрокуратурою РФ щодо української льотчиці Надії Савченко, однак на сьогодні ці спроби безрезультатні.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив у ході брифінгу генпрокурор Віталій Ярема.

«Я пишу листи про нашу (льотчицю, - Ред.) Савченко в Генпрокуратуру РФ. Але ніяких відповідей не надходить. Вони з нами не бажають спілкуватися», - констатував він.

Як повідомляв ForUm, 31-річна українська льотчиця Надія Савченко воювала на сході України у складі добровольчого батальйону «Айдар» і у червні потрапила в полон до незаконних збройних формувань під містом Щастя Луганської області.

8 липня вона опинилася у Воронезькому СІЗО. Як стверджують у Слідчому комітеті РФ, Савченко перетнула кордон з Росією без документів під виглядом біженки і була затримана в одному з населених пунктів для встановлення особи, після чого з'ясувалося, що вона є підозрюваною у справі про вбивство російських журналістів ВГТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина під Луганськом. 9 липня їй було офіційно пред'явлено звинувачення в пособництві у вбивстві.

Раніше Воронезький суд ухвалив рішення залишити Савченко під вартою до 30 серпня.

25 липня суд відхилив апеляцію захисту і залишив Савченко під вартою, відмовившись випустити її під заставу в 500 тис. рублів.

Тетяна Мацур

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

41