Уряду вдалося виділити гроші на Збройні Сили України за рахунок підвищення податків для олігархів. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Нашому уряду вдруге вдалося підвищити податки на найбільш прибуткові бізнеси, що перебувають у руках українських олігархів. Почну з ренти на корисні копалини. Уперше ми підвищили її з 1,5 до 5%, сьогодні ж ми підняли її з 5 до 8%», - сказав прем'єр.

Також він повідомив, що підвищення податків також торкнулося видобутку нафти і газу. «Вперше за історію України ми нарешті дісталися до енергетичного сектора, що одержує надприбутки, якими потрібно ділитися з державою, яка перебуває у надскладному становищі. Ренту за природним газом збільшено втричі. Нам також вдалося підвищити ренту на нафту. Переконаний, що Ігор Валерійович Коломойський буде із задоволенням платити збільшену ренту на нафту з 39 до 45%», - підкреслив Яценюк.

При цьому прем'єр зазначив, що компанії, які добувають нафту і газ, тепер платитимуть у бюджет все, що їм належить сплачувати.

Нагадаємо, на забезпечення Збройних Сил України із резервного фонду державного бюджету уряд виділив 9,494 млрд грн. 

Валентина Дудко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208