Група міжнародних експертів місії ОБСЄ отримала доступ до місця падіння літака Malaysia Airlines у Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

«Станом на 14.00 31 липня група міжнародних експертів місії ОБСЄ прибула на місце падіння літака. Вони здійснюють загальний огляд території, де знаходяться уламки, з метою організації подальшого розслідування Міжнародною місією захисту розслідування під головуванням представників Нідерландів», - йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що намагаючись потрапити на місце трагедії, експерти місії протягом декількох днів стикалися з провокаціями членів НЗФ, які намагалися завадити слідчим дістатися до місця трагедії.

«Сьогодні вранці експерти прибули в Дебальцеве, де були попереджені НЗФ про неможливість подальшого просування до місця розташування уламків через бойові дії. Однак інформація про бойові дії на цій території була спростована представниками українських військових», - заявили у відомстві.

Згідно з повідомленням, члени НЗФ відмовилися гарантувати безпеку експертів місії ОБСЄ і відповідний супровід на території, яку вони контролюють.

«Місією ОБСЄ було прийнято рішення продовжити просування до місця трагедії, незважаючи на потенційну небезпеку на цій території з боку НЗФ та кримінальних угруповань», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 17 липня на території України розбився «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом