Президент України Петро Порошенко закликає Верховну Раду ухвалити на сьогоднішньому засіданні урядові законопроекти. Про це йдеться в коментарі Президента, поширеному прес-службою Глави держави.

«Закони, на яких наполягає уряд - непопулярні, важкі, але дуже необхідні. Сьогодні рішення парламенту необхідно не тільки для фінансування армії, хоча це питання номер один. Рішення парламенту потрібні для того, щоб працювала економіка держави в цілому, щоб люди почували себе впевнено і захищено», - зазначив Порошенко.

Він наголосив, що за останні три дні провів багато зустрічей з лідерами фракцій і груп, представниками позафракційних депутатів, керівництвом Кабінету Міністрів.

«Рішення, якого я дійшов і з чим звернувся до всіх - ми маємо говорити мовою компромісів, а не ультиматумів. Емоції не повинні брати гору над розумом. Внутрішніми чварами обов'язково скористається ворог. Діяти інакше - значить, відкрити другий фронт проти України. Робота Верховної Ради не повинна бути паралізована. Нам потрібна консолідація, а не протистояння», - заявив Порошенко і додав: «Я казав депутатам: «Ви маєте право вибору, голосувати «проти» або «за» Президента чи уряд. Але ви завжди повинні голосувати «за» Україну».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские