Глава Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук написав заяву про добровільну мобілізацію в армію.

«Я пропонуватиму депутатам наслідувати мій приклад і добровільно написати заяву для того, щоб кожного депутата мобілізували в армію. Таку заяву я написав у Тисменицький райвійськкомат 24 липня», - повідомив він на прес-конференції у вівторок.

При цьому глава облради уточнив, що за віком він підходить, і пояснив, що в такому разі медичне обстеження проводиться зі слів добровольців, «тому хвороб ніхто шукати не буде», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«І якщо панове депутати хочуть загальну обласну сесію, то це питання треба розглядати одним із перших - про особисту участь депутата у військових діях в армії», - вважає Скрипничук.

За його даними, лише один депутат Івано-Франківської облради Петро Шкутяк пішов добровольцем у батальйон «Айдар» і нині після поранення проходить лікування у Львові.

Скрипничук також повідомив, що в середу скликає засідання обласної консультативної ради, на якому розглядатиметься питання про необхідність скликання позачергової сесії облради. Він також зазначив, що якщо буде прийнято рішення про скликання сесії, то на ній ініціюватиме розгляд питань про матеріально-технічне забезпечення батальйону «Прикарпаття» та про допомогу українським бійцям у зоні АТО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

79