Виконком Красноармійської міської ради повідомляє, що суспільно-політична ситуація в місті залишається напруженою у зв'язку з відсутністю водопостачання з 13 липня, а також веденням в області бойових дій, повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

За даними ОДА, протягом 27 і 28 липня сапери повністю розмінували територію Карлівки та фільтрувальної станції в Красноармійську, з 28 липня почалися основні роботи з відновлення трьох постраждалих трубопроводів. Також підкреслюється, що у дошкільних установах запасу питної води вистачить мінімум на три тижні. В ОДА також повідомляють, що у Красноармійську ЦРЛ продовжують надходити поранені бійці, яким надається перша допомога, для подальшого лікування поранені перевозяться в інші області України, переважно - в Дніпропетровську і Харківську.

До транзитного пункту продовжують прибувати переселенці, станом на 29 липня на території пункту перебуває 85 громадян, з яких 29 дітей та 5 осіб з обмеженими фізичними можливостями. У Красноармійську та селищі Шевченко наразі залишаються проживати 107 сімей (218 осіб, із них 59 дітей).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1528