Ситуація з водопостачанням населених пунктів Донецької області залишається напруженою, повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації з посиланням на інформацію КП «Компанія «Вода Донбасу».

Зокрема, в Дебальцевому знеструмлено водопровідні насосні станції, в Горлівці у Центрально-міському і Микитівському районах також немає води, оскільки не вдалося відновити електропостачання водопровідного вузла.

«Красноармійськ, Димитрів, Білицьке, Білозерське залишаються без води, на Красноармійській фільтрувальній станції працюють сапери.

Ушкоджена ділянка Південнодонбаського водопроводу в районі Мар'їнки, в результаті перекрита подача води на Великоанадольську фільтрувальну станцію, від якої забезпечуються водою міста: Волноваха, Докучаєвськ, Вугледар та прилеглі селища», - сказано в повідомленні.

Також підкреслюється, що виїхати на місце аварії немає можливості, бо в районі Мар'їнки йдуть бойові дії.

«У Донецьку і Макіївці зберігається скорочений графік подачі води, оскільки вода каналом Сіверський Донець-Донбас подається в мінімальному режимі. Ускладнює роботу те, що на підприємстві пошкоджено майже всі відомчі лінії зв'язку і комунікації», - повідомляє Донецька ОДА.

При цьому підкреслюється, що в Єнакієвому запущені в роботу водопровідні насосні станції, у Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку і прилеглі селища вода подається у звичайному режимі.

Як повідомляв ForUm, у Донецькій області станом на 27 липня залишається знеструмленим 51 населений пункт.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом