Експерти комісії з вивчення причин авіакатастрофи «Боїнга-777» повідомили, що дані бортових самописців вказують на те, що причиною руйнування та падіння літака стала «масова вибухова декомпресія» внаслідок численних осколкових уражень від ракетного вибуху.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації, яка наводить зведену інформацію інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони.

Також наголошується, що 27 липня група міжнародних експертів і співробітників ОБСЄ була допущена до місця аварії малайзійського «Боїнга-777» поблизу Шахтарська Донецької області.

«Українська армія впритул наблизилася до місця катастрофи, але активних бойових дій в цьому районі не проводить», - сказано в повідомленні.

Також наголошується, що в комюніке Європейського поліцейського бюро висловлена надія на швидке поліпшення умов роботи слідчих на місці катастрофи малайзійського лайнера в Україні.

Як раніше повідомляв ForUm, 17 липня на території України розбився «Боїнг-777» Malaysian Airlines, що летів рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом